M-WAY Power Opus SOLUM V

€500,00 Incl. btw
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Levertijd: 2

Bij de SOLUM V  is de aarding nog verder geoptimaliseerd tot het maximaal haalbare voor audio in 1 kabel. Deze verbeterde aarding geeft weer een lagere ruisvloer waardoor je alle audio-eigenschappen nog eerder en nog intenser kan beleven. 

De SOLUM IV wordt standaard geleverd met snoeren van 1.75m. De verbindingskabel aan het uiteinde is standaard 0,25m lang. Totale lengte is dus zeker 2m. Heb je meer lengte nodig dan is dat geen probleem. De verbindingskabel kan langer gemaakt worden. Geef dat aan bij "opmerkingen" aub.

Geniet er van !

Zie foto's:

Alleen stekkerblok is goed 

Stekkerblok met extra Solum is beter

Stekkerblok met 2 Solum is nog beter

Alles Solum is het beste !!

Zie het als een groei model. Je begint met 1 snoer met stekkerblok. Later kan je er steeds meer aparte bijzetten.

 

 

 

John van Groenendaal 09-01-2023 23:42

Nadat ik de nieuwe (demo) Power Opus SOLUM V stekkerblok gehoord had in mijn audio-set heb ik deze besteld.
Ik had al een aantal jaren een zeer goed klinkend stekkerblok van Audiomaat, maar de SOLUM V klinkt toch wel heel anders.
De ruimte, de plaatsing, het laag, het gemak, dat was allemaal toch wel van een veel hoger niveau.
Echt super upgrade voor mijn audio-set.

5 sterren op basis van 1 beoordelingen